ATRAKCYJNA INWESTYCJA
w Gdańsku Morenie

Wzgórze Magellana to nowoczesne mieszkania na Morenowym Wzgórzu, otoczone leśnym kompleksem przyległym do ul. Jaśkowa Dolina.

Inwestycja składa się z 2 wykończonych budynków, gotowych do użytkowania.
Oferta zawiera gotowe, nowe mieszkania o powierzchni od od 30m2 do 130 m2.

Lokalizacja

Nowe mieszkania w Gdańsku, mają świetną lokalizację ...

Wyszukaj mieszkanie
  • Ilość pokoi:
  • Piętro:
  • Cena w zł:

Lokalizacja - Gdańsk Wrzeszcz

Lokalizacja inwestycji mieszkaniowej "Wzgórze Magellana" jest rewelacyjna i unikalna. Inwestycja zlokalizowana jest na Morenowym Wzgórzu, na pełnej słońca polanie otoczonej lasami. Dzięki tak oryginalnej lokalizacji z budynków rozpościera się przepiękny widok na otaczające lasy i wzgórza. W dniach o dobrej widoczności i z najwyższych pięter budynków, jest możliwość obserwowania widoków na Zatokę Gdańską jak i Gdańską Starówkę. Mieszkania na Wzgórzu Magellana, dzięki swojemu położeniu są skutecznie oddzielone od głośnego centrum Gdańska (pomiędzy centrum a terenem inwestycji znajduje się szeroki pas lasu). Takie położenie sprawia, że mieszkanie w tej malowniczej i cichej okolicy jest świetne dla nowoczesnych i niezależnych osób, które oczekują zarówno piękna i bliskości przyrody jak i dostępności miejskiej infrastruktury. Inwestycja mieszkaniowa sąsiaduje z centrum osiedla Morena, które zapewnia zaplecze zarówno handlow-usługowe, jak również spełnia potrzeby medyczne oraz edukacyjne.

 

niedzwiednik


Widok na zachód w stronę osiedla Niedźwiednik (zdjęcie wykonane z 5-tego piętra budynku etapu 1).

 

orlowo

Widok na północny zachód w stronę Orłowa (zdjęcie wykonane z 5-tego piętra budynku etapu 1).

 

Położenie mieszkań na Wzgórzu Magellana sprawia, że jest ono bardzo dobrze skomunikowane z Trójmiastem. Aby dotrzeć do centrum Gdańska (Wrzeszcza), należy przejechać ulicą Jaśkowa Dolina ok. 3 minut. Znajdująca się niedaleko ulica Słowackiego, pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd do Trójmiejskiej Obwodnicy a także świetny dojazd do Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Zapraszamy do sprawdzenia osobiście urokliwego położenia mieszkań na Wzgórzu Magellana. Wymarzone mieszkania w Gdańsku, które spełnią oczekiwania stawiane przez Państwa są dostępne na sprzedaż. Serdecznie zapraszamy do zakupu nowego mieszkania na Wzgórzu Magellana.

 

Wzgorze Magellana mapka dojazdowa